Dlaczego outsourcing?
Outsourcing jest nowoczesną i bardzo skuteczną strategią zarządzania przedsiębiorstwem polegającą na oddawaniu partnerowi zewnętrznemu (outsourcerowi) zadań i czynności, które nie są związane z podstawową działalnością danego podmiotu.


Posiadanie strony na odległych pozycjach jest realną stratą. Czy pozwolisz, aby Twoi klienci odwiedzali konkurencję zamiast Ciebie?

Każdy projekt zaczynamy od odpowiedniej analizy strony oraz stron konkurencji. Optymalizacja strony wraz z opisanymi analizami pozwoli w najbardziej optymalnym czasie nie tylko zaistnieć w sieci, ale znaleźć się na czołowych pozycjach wyszukiwarek.

Stosowane przez nas metody pozycjonowania są bardzo bezpieczne. Przy każdym zleceniu staramy się by strona osiągnęła oczekiwane pozycje w możliwie jak najkrótszym czasie.

Czas zdobywania pozycji zależny jest od wielu czynników, przede wszystkim od konkurencyjności pozycjonowanych fraz kluczowych oraz od wieku domeny. Przeciętnie wyniki widoczne są po upływie  od kilku tygodni do kilku miesięcy. Dokładamy wszelkich starań, aby witryna osiągała coraz lepsze wyniki.

Proponujemy Państwu dwie opcje pozycjonowania:

- Opcję standard, gdzie nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat do momentu realnego uzyskania wyników. Pierwsza płatność następuje dopiero jeśli pozycjonowana fraza znajdzie się w  ustalonym przedziale. Każda fraza jest wyceniana indywidualnie i opłaty za pozycjonowanie frazy związane są z pojawieniem się frazy na odpowiednich miejscach w wyszukiwarce.

- Opcję niskobudżetową polegającą na doborze fraz i sukcesywnym pozycjonowaniu. Opcja ta przeznaczona jest dla nowopowstałych firm oraz już istniejących z mocno ograniczonym budżetem na reklamę i marketing.

Frazy kluczowe ustalamy wspólnie z Klientem lub samodzielnie, po podaniu przez Klienta domeny oraz krótkiego opisu działalności. Dopiero po zapoznaniu się z konkretnymi informacjami, możliwe będzie przedstawienie oferty cenowej w przypadku opcji standard.

 

Brand sense - marka pięciu zmysłów:

www.brandsense.com

Pozycjonowanie stron internetowych

Posiadanie strony na odległych pozycjach jest realną stratą.Czy pozwolisz, aby Twoi klienci odwiedzali konkurencję zamiast Ciebie?

czy wiesz że...

Dla blisko 80% badanych internet jest pierwszym źródłem informacji.
(źródło: Xevin Consulting na zlecenie Cube Group, sierpień 2008, Raport - reklama offline jako wstęp do poszukiwań online)

90% szukając informacji o produktach czy usługach korzysta z wyszukiwarek.
(źródło: badanie Net Track, Millward Brown SMG/KRC, 2007)

Dla 81% liczą się tylko dwie pierwsze strony wyników szukania.
(źródło: badania eMarketer,com)

 

 

 

Copyright © 2009 Grupa mprojekty.com  All Rights Reserved.

kompleksowe usługi marketingowe, public relations, consulting, wsparcie sprzedaży i doradztwo handlowe, identyfikacja wizualna, branding, szkolenia, strony internetowe, eventy, wyjazdy firmowe i integracyjne