Dlaczego outsourcing?
Outsourcing jest nowoczesną i bardzo skuteczną strategią zarządzania przedsiębiorstwem polegającą na oddawaniu partnerowi zewnętrznemu (outsourcerowi) zadań i czynności, które nie są związane z podstawową działalnością danego podmiotu. więcej

 

 

 

Wsparcie sprzedaży i doradztwo handlowe

W dzisiejszych czasach każda firma chce się szybko rozwijać, a jednocześnie odczuwa niedobór w zespole Działu Handlowego. Istnieją sprawdzone metody zintensyfikowania pracy działu handlowego poprzez wsparcie udzielane przez zewnętrzne firmy marketingowe.

Proste czynności zajmują handlowcom bardzo dużą ilość czasu (niekiedy nawet 80%). Dlatego podstawowe czynności można zlecić naszej Spółce, a drogocenny czas starannie przeszkolonych własnych handlowców spożytkować na odbywanie spotkań handlowych i zawieranie kontraktów. W ten sposób można obniżyć koszty o połowę i jednocześnie zwiększyć sprzedaż co najmniej dwukrotnie. Z praktyk tych korzystają najszybciej rozwijające się firmy na całym świecie.

Dysponując prostymi produktami lub usługami, przy których proces sprzedaży nie wymaga osobistego kontaktu, można uzyskać doskonałe wyniki sprzedaży bez angażowania własnych handlowców. Obecnie na rynku istnieje wiele wyspecjalizowanych firm, które potrafią sprzedawać nawet kilkadziesiąt tysięcy produktów dziennie z wykorzystaniem Internetu i zewnętrznego centrum telemarketingowego. Nasi pracownicy nie tylko specjalizują się w pozyskiwaniu Klientów, ale również w budowaniu dobrych relacji z już pozyskanymi.

Marketing bezpośredni jest doskonałym narzędziem do profesjonalnej obsługi Klientów w każdej fazie sprzedaży.

Proponujemy także tworzenie działów handlowych a także pełną koordynacjędziałów handlowych już istniejących, z procesem coaching'u oraz raportowaniem włącznie

 

  •  

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2009 Grupa mprojekty.com  All Rights Reserved.